Mini maraton AQUA AEROBIKU

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Poznaj z nami różnorodne formy zajęć aqua. Poczuj swoje ciało i zbuduj siłę wewnętrzną dzięki ćwiczeniom w wodzie. Zadbaj o stawy i kręgosłup dzięki pracy w odciążeniu. Kształtuj sylwetkę i wytrzymałość, a przy tym baw się dobrze w najlepszym towarzystwie pod okiem wykwalifikowanej kadry!!!
Szykuj formę na lato – na LATA!!!

Miejsce:
Pływalnia Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu
Dzień:
Niedziela 22.05.2022
Godzina:
15.00-17.00
Prowadzące:
Marcelina Łoboda i Agnieszka Wróblewska

6P0FmCroaToAAAAASUVORK5CYII=NH7Gup84EAAAAASUVORK5CYII=

Goście specjalni:
Magdalena Staniszewska i Justyna Tabor – master trener, szkoleniowcy i założycielki szkoły PRO H2O Professional Aqua Fitness School

r+sqDPwHmVln5If+vEkAAAAASUVORK5CYII=